Seznam produktů značky Ponio

Ponio je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodních mýdel, masážních kostek, deodorantů a šampuků (tuhých šampónů). Výrobky jsou všechny ručně vyrobené v menším množství s maximální poctivostí, aby jste dostali do rukou vždy kvalitní výrobek. Ponio používá vlastní recepty a postupy, které neustále zdokonaluje. Vaše spokojenost je pro Ponio na prvním místě.

Cílem Ponia je přinášet nové řešení - šetrnější, účinnější, zachovávající kvalitu látek z přírodních zdrojů. Vyrábět  poctivé výrobky, bez bombastických zavádějících nápisů.

 

Za slovenskou značkou Ponio stojí Ivana Zuzinová, která své první mýdlo vyrobila před desíti roky, jen tak, pro sebe. Poté se inspirovala britskou značkou Lush a začala zkoušet. Dnes už prodáva svoje šampuky, masážní kostky, deodoranty či mýdla pod vlastní značkou. 

Ponio je kosmetika, která vzešla z kvalitní ruční práce. Ivana si sama dobře uvědomuje, že označení fair trade nebo bio nemusí nic znamenat, často je dokonce, jen trikem na vymámení peněz od zákazníků. Přesto, že ve svých výrobcích používá většinu přírodních surovin, o přírodnosti svých produktů se vyjadřuje opatrně. Za kvalitu slovenské ručne vyráběné kosmetiky však hovoří spokojení zákazníci.

Existuje 21 produktů.

Zobrazení 1-21 z 21 položek