Seznam produktů značky Soaphoria

Inspirované přírodou...vyrobené s láskou!

To je moto slovenské značky Soaphoria. Přírodní a organická kosmetika Soaphoria má v základu rostlinné oleje, které jsou zpravidla lisované za studena, jen některé se získávají extrakcí. Jsou obohacené květovými vodami, extrakty z léčivých bylin, blahodárnými jíly, minerály, éterickými oleji, medem a včelím voskem, vitamínem C a E, koenzymem Q10. Neobsahuje ropné deriváty ani žádné syntetické emulgátory, barviva, palmový olej, konzervanty ani umělé parfémy.

Všechny výrobky jsou: 

Inspirované přírodou a ručně vyrobené s láskou.

Všechny výrobky jsou 100 % vegetariánské a více než 90 % z nich jsou vyrobeny z veganských surovin.

Pro ochranu přírody jsou použity snadno recyklovatelné a opětovně využitelné materiály.

Výrobky ani ingredience využívané při výrobě nejsou testovány na zvířatech.

Kosmetiku Soaphorie pokožka vnímá jako něco přirozeného a nezatěžuje organismus.

Mnohé bylinky si Soaphoria léta pěstujeme sama. Při jejich pěstování se členové týmu spoléhají na sílu přírody a nevyužívají pesticidy ani chemická hnojiva. Co si neumí vypěstovat samy, to najdou během toulek na okolních loukách a v lesích. Domácí bylinky nakupují i od regionálních pěstitelů, exotické druhy bylin a ovoce zase pořizují od tamních domácích dodavatelů. 

Výrobu kosmetiky vnímají jako výzvu. Výzvu dokázat, že přírodní a organická kosmetika nepředstavuje luxus ani novodobý trend. Naopak. Měla by být samozřejmostí a vědomou volbou každého z nás. 

Existuje 19 produktů.

Zobrazení 1-19 z 19 položek