Přírodní deodoranty versus antiperspiranty

První z videí na téma přírodních deodorantů. Proč používat raději přírodní deodoranty místo klasických, běžně dostupných deodorantů? Jaký je rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Závěr videa patří krátké recenzi deodorantů Ponio, Mylo a Soaphoria.

Tajemství konjacových houbiček

Už jste slyšeli o konjacových houbičkách? Jaké tajemství ukrývají a čím mohou být vaši pleti prospěšné? Pokud vás toto téma zajímá, mrkněte na další video, kde se dozvíte úplnně vše. Dala jsem si záležet :)
REZENZE  - TYKOKOS od 2SIS

REZENZE - TYKOKOS od 2SIS

Kokosovou řadu od slovenské značky 2SIS, testovala a článek sepsala blogerka Pavla z Allmycosmetics. Povinná výbava pro všechny kokosomily: TYKOKOS od 2SIS
REZENZE  Mylo – Toner s kyselinou hyaluronovou „Růžová rosa“

REZENZE Mylo – Toner s kyselinou hyaluronovou „Růžová rosa“

Toner testovala a zkušenosti popsala Bebe z Růžového chrousta. Rovnýma nohama do podzimu. Tak by se dal shrnout návrat z dovolené. Člověk se ještě pár dní zpátky cachtal v moři, přijede domů a už hledá teplé fusekle na spaní a velký svetr na zachumlání se do křesla s knížkou. A loni to samé. Odjedeme v létě a přivezeme si podzim. Tuším by nebylo od věci se hluboce zamyslet nad tím, jestli příště nezůstat na jihu a teplotní šok si odpustit úplně.
REZENZE PIGGY PAINT - LAK NA NEHTY V ODST. FOREVER FANCY + BASECOAT/TOPCOAT

REZENZE PIGGY PAINT - LAK NA NEHTY V ODST. FOREVER FANCY + BASECOAT/TOPCOAT

Netoxické laky na nehty testovala Bebe z Růžového chrousta. Laků na nehty už mi rukama prošlo požehnaně. Vesměs se vyžívám v odstínech růžové a rudé, naopak se obloukem vyhýbám všemu, co vypadá, jako kdybyste neporcovali jednorožce. Čili paletka zelené, modré, žluté, apod. Na podobné barevné experimenty nejsem stavěná ani v létě a nebaví mě. Je mi naprosto šumák, jestli si někdo namaluje každý prst jinou barvou, nebo si drápky ozdobí postavičkami z Disneyho pohádek. To je každého věc. Tu...
Vítám tě na blogu Voním Přírodou!

Vítám tě na blogu Voním Přírodou!

Vítám tě, tebe, kdo jsi zavítal na stránku blogu Voním Přírodou. Jmenuji se Petra a jsem hlava a realizátor tohoto projektu :) Proč jsem se rozhodla, že začnu psát blog? Důvodů, bych našla víc, ale zejmána proto, že psaní mě bavilo už na základní škole a hlavou mi běhá spousty nápadů, myšlenek, životních příběhů, které mohou inspirovat, tak jak mě inspirovaly články jiných lidí.