Balzám na rty - Maracuja a kokos Mylo

Balzám na rty - Maracuja a kokos Mylo

Dnešní recenzi bych vám ráda ukázala další balzám na rty z mojí velké a stále se rozrůstající sbírky. Tentokrát půjde o přírodní a veganský balzám na rty od opravdu skvělé slovenské značky Mylo. Tentokrát vám ukážu Balzám na rty Maracuja a kokos. 


Balzám na rty je v ekologickém papírovém obalu, který je celý kompostovatelný, což je podle mě super nápad a ukázka toho, že i bez plastů to jde. Obal je podle mě tak trochu vintage a jde "ruku v ruce" s přírodou. Jediné, co mi na obalu vadí, je to, že když mám delší nehty, tka mi nejde balzám povysunout, takže musím prosit Honzu. 
IMG_20171112_114447.jpg
Vůně balzámu je jemně ovocná. balzám má antibakteriální účinky. Rty nijak nezabarvuje a je bez chuti. Konzistence balzámu je trošku tužší, ale při kontaktu se rty se s balzámem pracuje krásně a ten se na rty nanáší rychle a snadno. Vyhovuje mi na něm, že není nějak hrozně mastný, ale rty hydratuje a vyživuje pěkně dlouho. Balzám na rtech vytvoří ochranný film. Rty se po nanesení pěkně lesknou a vypadají zdravě. Ve složení najdete panenský kokosový olej, bambucké máslo, extrakt z marakuje a bisabolol. Bisabolol je certifikovaný, z organického a udržitelného zdroje. 
IMG_20171112_114553.jpg
Tenhle přírodní balzám na rty můžu vřele doporučit! A sama si ho určitě koupím znovu, ale ještě nejsem ani v polovině :), spotřebovává se fakt pomalu, což je další plusový bod pro Mylo. Balzám si můžete koupit na e-shopu Voním přírodou za 175 Kč. 
CO NA TENTO BALZÁM NA RTY ŘÍKÁTE?