Regenerační a výživný krém Trojrůže od Mylo

Regenerační a výživný krém Trojrůže od Mylo

TROJRŮŽE OD MYLO

Dnešní recenze se týká mé oblíbené esence a tou je růže. Tělové máslo Trojrůže od Mylo je balené v krásném tmavém kalíšku ze sklavypadá tedy hodně luxusně a navíc je chráněno před slunečním zářením. Máslíčko jsem dostala na testování od eshopu Voním přírodou a už před zasláním mi Petra hlásila, že jí vůní ani tolik růži jako takovou nepřipomíná,ale že je zvědavá jak se bude líbit mě. No a opravdu při přičichnutí cítím růži,ale velmi jemnou a zastřenou trošku pomerančem a jakoby i samotným bambuckým máslem. Takže pro ty co vůni růže tolik nemají rádi a zvládnou jen slabší aroma mohu vřele doporučit, není se čeho bát. Pro milovníky růže jako takové maličko zklamání :/ 
rose2_2.JPG

Ale to je také jediné zklamání, na vůni by sice Mylo zapracovat mohlo,ale jinak jsem moc spokojená. Složení je samozřejmě čistě přírodní.

Složení: 
bambucké máslo, kokosový olej, kakaové máslo, jojobový olej, esenciální olej z růže, esenciální olej z voňavé trávy, esenciální olej z růžového dřeva a esenciální olej ze sladkého pomeranče.

Hlavní složkou je zde nerafinované bambucké máslo,které je velmi výživné , takže produkt je určený hlavně pro suchou pokožku nebo třeba na lokty, paty a jiná velmi suchá místečka.Nic pro milovníky mlíček,která se zapíjejí do pokožky rychlostí blesku :) Dále tu najdeme kokosový olej, jojobový olej a kakaové máslo, takže právě díky obsahuje kakaového másla se jedná opravdu o "kalorickou" bombu. Co se týče éterických olejů v přední linii sice je ÉO z růže, ale hned za ní éterický olej z vonné trávy, růžového dřeva a pomeranče, proto tu necítím růži moc silně ,ale spíš jako velmi jemnou součást kompozice,která se malinko víc rozvine rozetřením másla po pokožce. 

rose_1.JPG

Máslo je velmi tuhé a na celé tělo stačí velmi malé množství. Určitě vzhledem k bezvodnému složení doporučuji aplikaci na lehce vlhkou pokožku, jednak se bude produkt lépe vstřebávat a hlavně bude i hydratovat. Rozhodně budete muset chviličku počkat s oblékáním, takže toto není produkt na ranní použití,ale na večerní hýčkání. 

Pokožka je krásně regenerovaná, nejsou nikde žádná suchá místečka a i druhý den večer je dokonale jemná na dotek. Takže za mě top produkt pro milovníky krásných a přírodních věcí se suchou pokožkou. Pro milovníky mlíček,která nezanechávají mastný film, toto rozhodně není :) Já bych ho doporučila i na tlapičky a to teď v zimě jako takovou kůru jednou nebo dvakrát týdně. Vaše ruce i nehtové kůžičky to opravdu ocení. 

rose3_1.JPG
Shrnutí:
Plusy:
+ krásné přírodní složení
+ luxusní i funkční obal
+ poměrně neutrální lehce sladší vůně s tóny květin
+ stačí malé množství na celé tělo
Mínusy:
- pro mě voní málo po růži,kterou by tu člověk čekal nejvíc
- musíte nějakou chvíli počkat než se obléknete
Hodnocení: 8/10

All comments